PAR UZŅĒMUMU

SIA "KELK" tika dibināta 2003. gadā. SIA "KELK" sniedz saviem klientiem plašu starptautisku kravu transportēšanas pakalpojumu spektru, izmantojot dzelzceļa transportu.

SIA "KELK" ir noslēdzis sadarbības līgumu ar DEMIRYOLLARY OJSC un ir oficiāls DEMIRYOLLARY OJSC ekspeditors. Šis statuss ļauj uzņēmumam piedāvāt klientiem gan konkurētspējīgus tarifus, gan aktuālāko informāciju starptautisko pārvadājumu jomā.

Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, laba reputācija, pārbaudītie kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu sniegtajem pakalpojumiem.
Mūsu uzņēmuma prioritāte – klienta intereses un vajadzības. Tāpēc mēs īstenojam elastīgu pieeju darbam: individuāli nodrošinam katra klienta vajadzības un meklējam optimālo kravas piegādes variantu, apvienojot mūsu partnerības drošību un piedāvāto nosacījumu daudzveidību.

Mūsu uzņēmuma komanda sastāv no profesionāļiem, kas spēj īstenot stratēģiskus mērķus un uzdevumus.

Šo uzdevumu veiksmīga īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku profesionālisma, aktivitātes un lojalitātes. Tieši mūsu speciālisti savā ikdienas darbā risina komercijas, finanšu un vadības jautājumus.